Aktuality

Aktuálne informácie a dianie v obci Tušice.

Staré fotky zo života obce – žiadosť občanom

Chceli by sme poprosiť občanov o zapožičanie akýchkoľvek starých fotografií zo života občanov a obce (čím staršie, tým lepšie). Fotky budú použité v brožúrkach o obci, ktoré spracovávame. Fotky môžete priniesť na Obecný úrad v čase úradných hodín. Ďakujeme za ochotu.

Spustili sme SMS rozhlas

Vážení občania, pripravili sme pre Vás službu Mobilný rozhlas, ktorú môžete využívať na prijímanie dôležitých upozornení, oznamov a rôznych informácií o dianí v obci. Tieto Vám zašleme SMS-kou alebo e-mailom. Služba je poskytovaná zadarmo. Prihlásiť sa môžete osobne na obecnom úrade, alebo kliknutím na tlačidlo nižšie.

Výzva VVS pre odberateľov vody !!!

Východoslovenská vodárenská spoločnosť opakovane vyzýva odberateľov vody aby si ihneď skontrolovali vodomerné šachty, vodomer a trasu domovej prípojky. Prípadnú poruchu hláste na dispečing VVS alebo starostovi obce.

Riaditeľské voľno pre všetkých žiakov ZŠ

,,Riaditeľstvo Základnej školy s materskou školou Tušická Nová Ves oznamuje rodičom, že zajtra 5. 4. 2023 (v stredu) bude z prevádzkových dôvodov riaditeľské voľno pre všetkých žiakov základnej školy.“

Vývoz nebezpečného odpadu

Oznamujeme občanom, že dňa 11.4.2023 bude uskutočnený vývoz nebezpečného odpadu v čase od 12:15-13:30 hod. V uvedenom čase môžete priniesť nebezpečný odpad ku dvoru Obecného úradu. Je potrebné aby si občan so sebou priniesol aj občiansky preukaz.

Pošta zatvorená

Pošta v Tušickej Novej Vsi oznamuje občanom, že v pondelok 27.03.2023 bude z prevádzkových dôvodov zatvorená. Pošta sa bude riadne doručovať.

MUDr. Ďurik – dovolenka

Oznamujeme pacientom p. doktora Ďurika, že čerpá dovolenku od 20.3. do 22.3.2023. Zastupovať ho bude MUDr. Hrubá v Michalovciach.

Pošta zatvorená

Pošta v Tušickej Novej Vsi oznamuje občanom, že v utorok 07.03.2023 bude z prevádzkových dôvodov zatvorená. Pošta sa bude riadne doručovať.