Aktuality

Aktuálne informácie a dianie v obci Tušice.

MUDr. Ďurik – dovolenka

Oznamujeme pacientom p. doktora Ďurika, že v piatok 21.04.2023 čerpá dovolenku. Zastupovať ho bude MUDr. Hrubá v Michalovciach.

Staré fotky zo života obce – žiadosť občanom

Chceli by sme poprosiť občanov o zapožičanie akýchkoľvek starých fotografií zo života občanov a obce (čím staršie, tým lepšie). Fotky budú použité v brožúrkach o obci, ktoré spracovávame. Fotky môžete priniesť na Obecný úrad v čase úradných hodín. Ďakujeme za ochotu.

Spustili sme SMS rozhlas

Vážení občania, pripravili sme pre Vás službu Mobilný rozhlas, ktorú môžete využívať na prijímanie dôležitých upozornení, oznamov a rôznych informácií o dianí v obci. Tieto Vám zašleme SMS-kou alebo e-mailom. Služba je poskytovaná zadarmo. Prihlásiť sa môžete osobne na obecnom úrade, alebo kliknutím na tlačidlo nižšie.

Výzva VVS pre odberateľov vody !!!

Východoslovenská vodárenská spoločnosť opakovane vyzýva odberateľov vody aby si ihneď skontrolovali vodomerné šachty, vodomer a trasu domovej prípojky. Prípadnú poruchu hláste na dispečing VVS alebo starostovi obce.

Riaditeľské voľno pre všetkých žiakov ZŠ

,,Riaditeľstvo Základnej školy s materskou školou Tušická Nová Ves oznamuje rodičom, že zajtra 5. 4. 2023 (v stredu) bude z prevádzkových dôvodov riaditeľské voľno pre všetkých žiakov základnej školy.“

OBNOVTE SI DOM vďaka plánu obnovy

Slovenská agentúra životného prostredia realizuje jedinečný a dosiaľ najväčší projekt obnovy rodinných domov, do ktorého sa môžu zapojiť obyvatelia celého Slovenska. Môžu si zlepšiť svoje bývanie ako aj ušetriť na energiách. V rámci tohto projektu SAŽP spustili novú, atraktívnejšiu výzvu s výhodnejšími podmienkami a jednoduchšou administratívou. Potenciál obnovy rodinných domov je na Slovensku veľký. Podľa sčítania domov a bytov… Čítať viac

Vývoz nebezpečného odpadu

Oznamujeme občanom, že dňa 11.4.2023 bude uskutočnený vývoz nebezpečného odpadu v čase od 12:15-13:30 hod. V uvedenom čase môžete priniesť nebezpečný odpad ku dvoru Obecného úradu. Je potrebné aby si občan so sebou priniesol aj občiansky preukaz.