Aktuality

Aktuálne informácie a dianie v obci Tušice.

Pošta zatvorená

Pošta v Tušickej Novej Vsi oznamuje občanom, že v pondelok 27.03.2023 bude z prevádzkových dôvodov zatvorená. Pošta sa bude riadne doručovať.

Zberný dvor – otvorený

Oznamujeme občanom, že zberný dvor bude otvorený každú sobotu bez ohľadu na počasie. V prípade potreby otvorenia zberného dvora v priebehu týždňa, je potrebné sa nahlásiť na Obecný úrad v čase úradných hodín. Žiadame Vás, aby ste papiere odovzdávali iba v zviazanej forme a aby ste na zberný dvor dovážali len nadrozmerné plasty (napr. plastové stoličky, plastové… Čítať viac

MUDr. Ďurik – dovolenka

Oznamujeme pacientom p. doktora Ďurika, že čerpá dovolenku od 20.3. do 22.3.2023. Zastupovať ho bude MUDr. Hrubá v Michalovciach.

Pošta zatvorená

Pošta v Tušickej Novej Vsi oznamuje občanom, že v utorok 07.03.2023 bude z prevádzkových dôvodov zatvorená. Pošta sa bude riadne doručovať.

Kontrola komínov

Oznamujeme občanom, že v zmysle vyhlášky č. 401 § 20 z r. 2007 bude kominár v stredu 15.2.2023 v našej obci vykonávať pravidelnú kontrolu komínov. Kontrola: 15,- €/1x komín Čistenie: 20,-€/1x komín V prípade iného termínu je cena dohodou. V prípade poistnej udalosti poisťovňa vyžaduje potvrdenie o kontrole komína. V prípade nepriaznivého počasia bude oznámený… Čítať viac

Pošta zatvorená

Pošta v Tušickej Novej Vsi oznamuje občanom, že v pondelok 30.1.2023 bude z prevádzkových dôvodov zatvorená. Pošta sa bude riadne doručovať.

„Mestám a obciam zhasína nádej“

 „Vážení obyvatelia, pripájame sa k celoslovenskej iniciatíve s názvom: „Mestám a obciam zhasína nádej,“ podľa ktorej dňa 30. januára 2023, v čase od 19:00 hod. do 19:30 hod. demonštratívne zhasneme verejné osvetlenie a dáme tak najavo, že situácia s neriešením cien energií pre samosprávy má mimoriadne vážne a negatívne dopady na plnenie mnohých našich základných úloh a povinností, čo sa dotkne aj bežného… Čítať viac

Pošta zatvorená

Pošta v Tušickej Novej Vsi oznamuje občanom, že vo štvrtok 26.1.2023 bude z prevádzkových dôvodov zatvorená. Pošta sa bude riadne doručovať.

Pošta zatvorená

Pošta v Tušickej Novej Vsi oznamuje občanom, že vo štvrtok 19.1.2023 bude z prevádzkových dôvodov zatvorená. Poštár bude poštu riadne doručovať.

Pošta zatvorená

Pošta v Tušickej Novej Vsi oznamuje občanom, že utorok 17.01.2023 bude pošta z prevádzkových dôvodov zatvorená. Poštár bude poštu riadne doručovať.